Domů

Služby

Střešní okna

Střešní okna Velux

Střešní okna Velux

Již více než 60 let pomáhá společnost VELUX lidem na celém světě využít co nejlépe všechny možnosti, které jim nabízí bydlení v podkroví. Ať již přestavujete starý podkrovní byt nebo budujete zbrusu nový, nabízíme Vám atraktivní řešení, které představují střešní okna. Díky využití střešních oken prosvětlíte často tmavé půdní prostory tak, aby odpovídaly i těm nejnáročnějším požadavkům moderní bytové architektury.
VELUX doporučuje, aby prosklená plocha oken odpovídala nejméně 10 % plochy podlahy místnosti. Zároveň musíme brát v potaz vzhled a velikost interiéru.

Kyvná okna

Ventilační klapka umožňuje snadné otevírání, zavírání a ventilaci i při zavřeném okně.
Pro snadné umývání můžete okno otočit kolem své osya po jeho zajištění pojistkou máte obě ruce volné k umývání vnější strany zasklení.
Vaše děti budou více v bezpečí se střešním oknem otevíraným pomocí ventilační klapky, která je mimo jejich dosah. Navíc díky hornímu ovládání lze pod oknem umístit např. nábytek.

Výsuvně kyvná okna

Podkroví není kompletní bez velkého výhledu. Při plném otevření poskytují výklopně kyvná okna ničím nerušený panoramatický výhled.
Snadnou údržbu a manipulaci zajišťuje madlo které je umístěno ve spodní části okna. Výklopně kyvná okna se snadno otevírají a zavírají i pokud jsou namontována ve větší výšce.
Okno je možné snadno umývat i z venkovní strany otočením křídla o 160°.

Střešní výlezy

Střešní výlez by neměl rušit vzhled budovy. Firma Velux nabízí řešení pro každou střechu.
Na výběr je střešní výlez pro vytápěný prostor, vhodný do obydleného podkroví, kde poskytuje potřebnou izolaci a vzhled.
Dále je na výběr střešní výlez pro nevytápěný prostor, pro nezateplená podkroví a půdy.

VELUX nastolil nové standardy na českém trhu střešních oken. Přináší střešní okno s trojsklem, které kombinuje vynikající tepelně-izolační vlastnosti a přitažlivou cenu.

Napište nám!